Loading...

Jak navrhnout šatnu

Předpokládá se, že šatna je vhodná pouze do velkých sídel či bytů. Nicméně, přítomnost těchto prostor v bytě – to není luxus, ale spíše nutností života. Správně uspořádaná šatna by měla být stylová, funkční a kompaktní, jak je to možné. Je schopna nahradit objemné skříně a zásuvky, čímž se uvolní životní prostor pro další, více estetické, interiérové prvky. Zejména v šatně, spolu s oděvy a obuvi můžete ukládat další věci, například zde umístěte ložní prádlo. Pokud je to nutné, tento prostor pojme i objemné předměty (žehlící prkno, vysavač, pračku). Je třeba připomenout, že pračky mohou být instalovány pouze na území nebytových prostor. V případě, že šatna je například v ložnici, pak zde pračka nepatří.

Hlavní rozdíl od typické šatní skříně

Ve skutečnosti jde o tento přísný systém – regály, věšáky, drátěný program, poskytuje nejvyšší možnou dostupnost a viditelnost věcí nacházejících se v něm. Můžete si, samozřejmě, místo šatny pořídit šatní skříň, ale tu nelze nikdy srovnávat s klasickou šatnou. V případě malých bytů, lze využít posuvné dveře, jež šatnu oddělují od hlavní místnosti. Naplnění šatny musí probíhat systémově, takže byste měli přemýšlet o tom předem. To zjednodušuje výběr množství polic a šuplíků, existuje široká škála různých vzorů pro plnění moderního oblékání.

Šatna – moderní design

Přítomnost šatny v bytě dává velkou příležitost pro rozvoj individuálních designových nápadů. Existují dva hlavní typy oblékání – rám a panel, radikálně odlišná konstrukce, stejně jako instalace a náplň. Montované oblékání vás přijde mnohem levněji. Tento šatna je kompaktní, může být snadno upravena a přesunuta i na jiné místo. Panel – vizuálně mnohem atraktivnější jsou vyrobeny z dražších materiálů a tudíž je třeba počítat s vyššími náklady na její pořízení. Ale co bychom neudělali pro pořádek v bytě. Všichni toužíme po komfortním a pohodlném bydlení.

Redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.