Loading...

Televizní stolky jako perfektní bytové doplňky

Obývací pokoje jsou hned po kuchyních a jídelnách nejfrekventovanějšími místnostmi v domácnostech. Je proto důležité, aby byl vybraný obývací nábytek příjemný a praktický, neboť je velmi pravděpodobné, že jej budete mít na očích většinu času stráveného doma. Dávno pryč jsou naštěstí doby, kdy byly v módě rozložité a neforemné obývací stěny, které zabíraly téměř celou plochu pokoje. Dnes frčí minimalistické kousky, které nezastavují obývák a dodají mu potřebnou lehkost a funkčnost.

Jaký vybrat materiál?

Výběr materiálu je věc osobní volby. Zatímco jeden dává přednost sklu, druhý nedá dopustit na dřevěnou klasiku. Skleněné stolky kombinované s kovovými prvky dokážou vytvořit z fádní místnosti elegantní a luxusní prostor. Televizní stolek ze skla je bohužel náročnější na údržbu a velmi náchylný k nečistotám. Hodí se především do tmavších pokojů, kterým dokáže dodat potřebné prosvětlení. Nestárnoucím nábytkovým materiálem je bezesporu dřevo. Mezi jeho největší přednost patří schopnost zútulnit i tu nejstudenější místnost. Dalším pozitivem je možnost volby mezi laminem a pravým dřevem. Věřte, že televizní stolek masiv se neztratí v žádné domácnosti a k tomu všemu vám vydrží dlouhá léta krásný a elegantní.

Myslete na úložný prostor

Ať už vybíráte standardní rovný, či rohový televizní stolek, vždy myslete na to, aby měl dostatek úložného prostoru. Ačkoliv se vám může zdát, že je to zbytečná rada, víme, o čem mluvíme. Starší i moderní televizory mají spoustu potřebného příslušenství, které zkrátka musíte uskladnit, abyste jej měli vždy pohodlně po ruce. Další výhodou úložných prostor jsou i menší nároky na úklid. Když vám přijde nečekaná návštěva, máte jistotu vždy uklizeného pokoje, kde se nepovalují zbytečné drobnosti, které kazí celkový dojem.

Redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.