Loading...

Jak dokonale vyčistit domov? Pomůže multifunkční vysavač i vapka

Dokonale čistý domov a zahrada. Je to přesně to, co si přejete? Pak pro vás máme článek, kde vám představíme ideální nástroje k vyčištění vašeho domova.

Vysávání a uklízení podlahy může být pořádná otrava. Zejména pokud na to nemáte kvalitní náčiní. Proč se dřít se smetákem nebo s mopem, když můžete mít práci hotovou rychleji a pohodlněji? Pomohou vám v tom multifunkční vysavače Karcher

Multifunkční vysavač do každé situace

Multifunkční vysavače Karcher můžete použít téměř za každé situace. Zvládnou totiž vysát jak suchou podlahu, tak tu mokrou. Pochlubit se mohou i kvalitním sáním drobných částic. Pokud vás trápí velké množství prachu a padající částice, pak na tento problém můžete zapomenout.

Hodí se také do každé dílny. Kutilům přijde vhod možnost rychlého zapnutí a vypnutí. Dílny dokáže dobře vyčistit a špínu dál nešíří. Ta totiž zůstane pevně zapečetěna uvnitř. Odtud ji můžete společně s váčkem vyhodit a nadobro se tak zbavit nepořádku. Multifunkční vysavače Karcher jsou navíc nárazuvzdorné. Vydrží tedy i méně šetrné zacházení.

Čištění venku i doma

Pro domácí použití ale budou lepší parní čističe Karcher. Díky páře totiž dokážou vyčistit povrch lépe než jakýkoliv jiný vysavač. Parní vysavače společnosti Karcher navíc obsahují filtry, které jsou vhodné i pro alergiky. Čištění je tak nejen jednoduché, ale také účinné. Zkrátka budete mít jistotu, že je váš domov naprosto bezpečný.

Při uklízení na zahrádce zase pomohou vysokotlaké čističe Karcher. Čistič stačí připojit ke zdroji vody a začít uklízet. Díky vysokému tlaku vody si poradí i s zašlapanými nečistotami na chodníku. Jednoduše odstraní plevel a další nechtěné rostliny, které mohou chodníkem prorůstat. Využít jej můžete i k čištění auta. Proud vody ale nikdy neobracejte proti člověku nebo zvířatům. Velký tlak totiž může způsobit opravdu ošklivá zranění, u drobných zvířat dokonce i smrt nebo doživotní následky.

Redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *