Loading...

Bazénové technologie budou automaticky spravovat váš bazén

Bazénová technologie vám ulehčí práci. Bude totiž monitorovat a sama spravovat vodu v bazénu. Jaké jsou v tomto oboru možnosti?

Bazénová technologie patří mezi základní vybavení každého většího bazénu. A nezáleží na tom, jestli upřednostňujete chlorovanou nebo slanou vodu. V tomto článku se podíváme na možnosti, které se vám na poli bazénových technologií otevírají.

Asin Aqua Home

Asin Aqua Home je řídící systém, který se kompletně postará o vaši bazénovou vodu. Automat pravidelně sleduje a vyhodnocuje množství látek ve vodě a když určí, že je to potřebné, přidá do nich další. Sondy jsou přímo připojeny na zásobníky s chlorovou dezinfekcí a flokulanty. Aseko Asin Aqua Home se dokáže postarat jak o venkovní bazény, tak o ty vnitřní. Výkon tohoto zařízení umožňuje spravovat pouze bazény o maximálním objemu 250 m3.

Asin Aqua Salt

Špičkový řídící systém pro slanou vodu. Tak by se dala popsat technologie Asin Aqua Salt. Systém elektrolýzou rozkládá rozpuštěnou sůl na chlor, čímž vodu dezinfikuje a předchází vzniku bakterií a řas. Sondy pravidelně monitorují aktuální hodnotu pH a hladinu chloru ve vodě. V případě potřeby pak samy uvolní dodatečnou mořskou sůl a potřebné chemikálie. Asin Aqua Salt je možné propojit s webovou a mobilní aplikací. Díky tomu budete mít přehled o kvalitě vody, ať už budete kdekoliv.

Asin Aqua Oxygen

Pokud se chloru chcete vyhnout obloukem, pak pro vás máme skvělé řešení. Jmenuje se Asin Aqua Oxygen. Jak už název napovídá, pracuje na bázi aktivního kyslíku. Tudíž žádná chemie ani další agresivní látky. S pomocí dávkovačů udržuje vodu dokonale čistou a dezinfikovanou. Hodnoty navíc můžete sledovat přímo v mobilní aplikaci nebo na webu. Tento systém zvládne obsloužit bazén a vířivky o objemu do 250 m3.

Redakce

28 thoughts on “Bazénové technologie budou automaticky spravovat váš bazén”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.