Loading...

Permanentní linky jsou záchranou pro vytížené ženy i milovnice sportu, které chtějí mít svůj make-up vždy pod kontrolou

Patříte mezi pracovně vytížené ženy, které potřebují perfektní make-up aniž by denně ztratily desítky minut jeho tvorbou? Způsobuje vám většina přípravků dekorativní kosmetiky alergickou reakci? Vyzkoušejte permanentní linky, díky kterým budete mít svůj make-up pod kontrolou bez ohledu na situaci, ve které se momentálně nacházíte. V článku jsme pro vás sepsali všechny argumenty, proč dát tomuto estetickému zákroku šanci. Dozvíte se, pro jaké ženy je procedura vhodná a mezi jakými technikami můžete vybírat.

Permanentní linky ocení celá řada žen

  • Pracovně vytížené ženy, které nemají času nazbyt, ale jejich práce si žádá reprezentativní vzhled.
  • Ženy, které trápí asymetrie a jiné nedostatky estetického charakteru.
  • Milovnice sportu, které chtějí být upravené při cvičení, běhu, plavání a jiných aktivitách.
  • Ženy, které nosí brýle či kontaktní čočky.
  • Ženy s citlivou pokožkou, kterým způsobuje použití dekorativní kosmetiky alergie.

Jen stěží bychom hledali ženu, která nechce být upravena za každé situace, a proto si myslíme, že je tato procedura vhodná pro každou z nich bez ohledu na konkrétní motiv. Cílem může být časová úspora, vyšší sebevědomí ve vlastní vzhled i odstranění estetického nedostatku. Vytetované linky jsou také skvělým základem líčení a zároveň uleví ženám, které make-upu neholdují. Zjistěte vše také o microbladingu – inovativní úpravě obočí.

Procedura je bezbolestná a bezpečná

Při zákroku se postupuje velmi šetrně. Zasahuje se do hloubky jen 0,8 – 1,5 mm. Pracuje se s manuálními přístroji, které byly pro tuto činnost vyvinuty. Na svém konci mají čepelky, které se používají vždy jen jednou. 

Na celou oblast se nanese anestetický gel, díky kterému odpadá i strach z případné bolesti a použití jehel. Celý zákrok trvá v řádu desítek minut a jeho výsledná délka je ovlivněna náročností techniky, jakou si zvolíte.

Po vpravení lékařských pigmentů nehrozí žádné alergické reakce. Jediným vedlejším efektem je začervenání způsobené napínáním pokožky při proceduře. Tento efekt vymizí do pár hodin.

Technika, jakou si zvolíte ovlivní celkovou délku i průběh procedury

Nejméně náročnou technikou je tzv. vytečkování mezi řasami pigmentem černé barvy. Specialistka v takovém případě nepřekračuje přirozenou linii růstu řas, aby byl výsledný efekt co nejvíce věrohodný a vaše řasy byly opticky zahuštěné. Této proceduře nepředchází tvorba návrhu, protože je oblast aplikace jasně stanovena, a tak je i časově nejméně náročná.

O něco náročnější technikou je vytvoření klasické nebo atypické linky. V případě, že se rozhodnete pro první z variant, specialistka vykreslí jemnou linku podél růstové linie horních a případně i spodních řas. U atypické linky si samy zvolíte její šířku, délku i způsob zakončení. Kromě černého pigmentu si můžete nechat namíchat i odstín modré, zelené či hnědé.

Poslední a zároveň nejnáročnější technikou je stínování. Nejprve se vytvoří klasická linka podél horních řas, která se následně stínuje do ztracena. Abyste se s takovým make-upem cítila pohodlně v jakoukoliv denní dobu, je nutné zvolit méně výrazné pigmenty. 

Tip: Nenechte si ujít trendy v líčení pro jaro 2020.

Specialistku na PMU vyberte opravdu pečlivě

Skutečnost, jak moc budete spokojené s výsledkem procedury neovlivní jen kvalita pigmentů a přístrojů, jaké specialistka používá, protože hlavní roli hrají především její schopnosti, zkušenosti a estetické cítění. 

Než si studio vyberete, přečtěte si důkladně všechny recenze od klientek a podívejte se na výsledky dosavadní práce. Neváhejte požádat o fotografie klientek před procedurou, ihned po dokončení PMU, ale také po zahojení.

Co by pro vás bylo při výběru specialistky na PMU důležité?

Redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *